technologický klub

BRNO

Jsme nadšenci, kteří sdílejí vášeň pro technologie. Jsme rádi, že se k nám chcete připojit a jsme si jisti, že se u nás budete cítit jako doma. Naším cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří mají podobné zájmy a chtějí společně objevovat, učit se a bavit.

Kroužky budou probíhat v prostorech FEKT VUT, Technická 10

pomozte nám v začátku

kroužky od

února 2024
chcete učit? 

Hledáme nadšené studenty se zájmem o programování, robotiku, elektrotechniku aj., kteří by rádi předávali své znalosti dětem v našich kroužcích. Nabízíme inspirativní prostředí a možnost sdílet své dovednosti s mladými nadšenci.

Buď součástí naší týmové vize a pomoz nám rozvíjet potenciál našich dětí. Pro více informací a přihlášku nás kontaktuj na pavla@tklub.cz - Pavla Aschenbrennerová


Chcete být partnerem?

Pavla Aschenbrennerová

pavla@tklub.cz, 732 334 609

Vítejte ve světě technologií a kreativity! Chcete, aby se vaše děti staly budoucími inženýry, vynálezci nebo programátory? Pak budou naše kroužky pro děti technologického směru přesně to pravé místo pro jejich první kroky do světa moderního vědeckého objevování.

Naše kroužky nejsou jenom nudné hodiny z učebnice. Jsou to dobrodružství, která budou dětem přinášet radost, zvědavost a nekonečnou inspiraci. Během našeho programu se děti naučí základy programování, práci s roboty, elektronikou a mnoho dalšího. Ale nejen to! Budeme podporovat jejich kreativitu a tvořivost, aby mohly vytvářet vlastní projekty a nápady.

© Copyright Technologický klub Prostějov