technologický klub

BRNO

Jsme nadšenci, kteří sdílejí vášeň pro technologie. Jsme rádi, že se k nám chcete připojit a jsme si jisti, že se u nás budete cítit jako doma. Naším cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří mají podobné zájmy a chtějí společně objevovat, učit se a bavit.

Kroužky budou probíhat v prostorech FEKT VUT, Technická 10

pomozte nám v začátku

kroužky pro děti

Technologický klub Brno zřizuje Svět vzdělání ve spolupráci s FEKT VUT Brno.chcete učit? 

Hledáme nadšené studenty se zájmem o programování, robotiku, elektrotechniku aj., kteří by rádi předávali své znalosti dětem v našich kroužcích. Nabízíme inspirativní prostředí a možnost sdílet své dovednosti s mladými nadšenci.

Buď součástí naší týmové vize a pomoz nám rozvíjet potenciál našich dětí. Pro více informací a přihlášku nás kontaktuj na pavla@tklub.cz - Pavla Aschenbrennerová


Chcete být partnerem?

Pavla Aschenbrennerová

pavla@tklub.cz, 732 334 609

Vítejte ve světě technologií a kreativity! Chcete, aby se vaše děti staly budoucími inženýry, vynálezci nebo programátory? Pak budou naše kroužky pro děti technologického směru přesně to pravé místo pro jejich první kroky do světa moderního vědeckého objevování.

Naše kroužky nejsou jenom nudné hodiny z učebnice. Jsou to dobrodružství, která budou dětem přinášet radost, zvědavost a nekonečnou inspiraci. Během našeho programu se děti naučí základy programování, práci s roboty, elektronikou a mnoho dalšího. Ale nejen to! Budeme podporovat jejich kreativitu a tvořivost, aby mohly vytvářet vlastní projekty a nápady.


Základy programování - Úterý 16:00-17:30

Kroužek dětem nabízí první krok do fascinujícího světa programování. Používáme platformu Scratch, která poskytuje intuitivní a přátelské prostředí pro učení blokového programování. Děti budou moci vytvářet své vlastní interaktivní příběhy, hry a animace, zatímco se současně učí základní koncepty programování a problémového myšlení. Takto budou vybaveny dovednostmi, které jsou nezbytné pro 21. století a zažijí radost z tvůrčího výrazu a objevování. Kroužek povede Anna Nestrojilová

Vhodné pro děti od 8 let

© Copyright Technologický klub Prostějov